В інтерв’ю Economic Times джерела з Індії повідомили про те, що нещодавно в Нью-Делі відбулася зустріч між делегаціями США та Індії, на якій обговорювалися різні питання, зокрема, співпраця в епоху 5G.

До складу індійської делегації увійшли представники міністерств внутрішніх справ, телекомунікацій, електроніки та інформаційних технологій. Делегацію США очолював Роберт Стрейер (Robert Strayer), заступник помічника держсекретаря з кібернетичної та міжнародної комунікаційної та інформаційної політики.

В ході зустрічі, представники США настійно закликала Нью-Делі і Вашингтон «разом працювати тільки з перевіреними постачальниками при розгортанні мереж п’ятого покоління 5G». На думку американської делегації, китайські виробники телекомунікаційного обладнання, такі як Huawei, не повинні брати участь розгортанні мобільних мереж наступного покоління. В якості причини В черговий раз вказували на те, що Huawei шпигує на уряд Китаю.

Зі свого боку, Huawei виступила з публічними заявами, в якому зазначила, що Huawei готова покращувати безпеку і мережеві можливості Індії, що виходить за рамки 5G.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут