Сонячні електростанції (СЕС) працюють на основі фотоелектричного ефекту, перетворюючи сонячну енергію на електричну. Вона може бути єдиним або додатковим джерелом електроенергії на об’єкті. Від мети експлуатації СЕС залежить її різновид і комплектація. В Україні можна замовити мережеву, автономну чи гібридну електростанцію на сайті компанії iSolar https://isolar.com.ua/ua/.

Коли вигідніше купити гібридну сонячну електростанцію

Найчастіше встановлюють гібридні СЕС, щоб не залежати від зовнішньої електромережі й заробляти на продажу електроенергії. Їх купівля себе не виправдовує, якщо недостатньо місця для необхідного обладнання. Гібридні електростанції для дому й бізнесу рекомендують замовляти тим, хто:

  • хоче економити на оплаті за електроенергію;

  • планує заробляти на «зеленому» тарифі;

  • потребує резервного енергозабезпечення на випадок аварійних і віялових відключень електрики.

Єдиний недолік гібридної СЕС — дороге обладнання, оскільки до комплекту входять надпотужний інвертор, акумулятори й лічильник електроенергії. Термін окупності залежить від розміщення сонячних панелей, потужності СЕС, потреби об’єкта в електроенергії.

Коли краще купити автономну сонячну електростанцію на акумуляторах

Різниця між автономними й гібридними СЕС полягає в неможливості продавати електроенергію. Вони також мають дороге обладнання. Їх рекомендують купувати тим, хто:

  • перебуває в місцевості, де немає електроенергії;

  • потребує постійного автономного енергозабезпечення;

  • не збирається заробляти на «зеленому» тарифі.

Автономні СЕС на акумуляторах замовляють у туристичні комплекси в гірській місцевості й населені пункти, де немає ліній електропередач. Витрати на них виправдовують себе в тому разі, якщо підключення до електромережі неможливе чи занадто дороге. На сайті https://isolar.com.ua/ua/ можна вибрати все необхідне обладнання для СЕС.

Кому вигідніше купити мережеву сонячну електростанцію

Мережеві СЕС найшвидше окупаються на комерційних об’єктах і підприємствах, а також допомагають фізичним особам економити на рахунках за електроенергію. Їх рекомендують установлювати всім, хто:

  • перебуває в місцевості зі стабільною подачею електрики;

  • збирається заробляти на продажу електроенергії;

  • не може витратити багато грошей на обладнання.

Головна перевага мережевої СЕС — низька ціна, а недолік — неможливість користуватися сонячною енергією, коли не працює централізована електромережа. Ця СЕС працює без акумуляторів, тому й коштує дешевше, але потребує опорної напруги. Якщо на лінії електропередач станеться аварія, то її мережевий інвертор не працюватиме. Щоб недарма витратити кошти, обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем компанії iSolar і виберіть найбільш вигідну СЕС для вашого дому та бізнесу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут