З’явилися перші повідомлення про те, що Xiaomi готові знову зробити міні-революцію в сегменті розумних годинників завдяки працездатному модулю NFC і збільшеному розміру дисплея нового Mi Band 5.
Компанія Xiaomi досить успішно зайняла важливе місце на ринку «розумної» переносної електроніки. З найпершого Mi Band фітнес-трекери бренду заслужили визнання користувачів по всьому світу. Xiaomi «підірвали» ринок з Mi Band 3 і Mi Band 4, причому останнього було продано більше 1 мільйона штук за перший тиждень продажів. Цікаво, що версія Mi Band 4 NFC досі продається в Китаї, як «гарячі пиріжки».

 

 

Дата виходу Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi випускає пристрої лінійки Mi Band щороку, тому, швидше за все, новинка з’явиться на ринку в другому кварталі 2020 року. Відповідно, офіційний український реліз слід очікувати приблизно через місяць після анонсу в Китаї. З іншого боку, світовий старт продажів компанія може запланувати на день його презентації, тобто його можна буде купити або хоча б попередньо замовити в усіх країнах одночасно.

Ціни Xiaomi Mi Band 5

Згідно з останніми чутками, Mi Band 5 планується позиціонувати таким же доступним пристроєм, якими були його попередники. Фітнес-браслет буде випущений в Китаї за 179 юанів (26 доларів США). В Україні слід очікувати ціну ∼ 800-1000 гривень.
Як завжди, Xiaomi співпрацюватиме з Huami в створенні цього пристрою. Проте, поки немає яких-небудь офіційних подробиць, але разом з тим, наявні чутки радують, і NFC для міжнародного ринку повинен стати хітом.
Характеристики Xiaomi Mi Band 5

Відповідно до недавньої інформації від джерела «TizenHelp», майбутній Xiaomi Mi Band 5 буде оснащений 1,2-дюймовим дисплеєм. Це більше, ніж 0,95-дюймів AMOLED-дисплея у його попередника. Причому, незважаючи на збільшений розмір дисплея, новий пристрій стане легшим, а сам екран буде більш високої контрастності для кращої роботи на сонці.

В актуальних моделях Mi Band модуль NFC працює тільки в межах Китаю. Але останні чутки підтверджують, що версія Xiaomi Mi Band 5 NFC стане доступна і для європейського ринку. Згідно з ними, браслет буде підтримувати Google Pay і інші сервіси з технологією безконтактних платежів, а також зможе використовуватися як пропуск або в якості проїзного. Такими функціями вже успішно користуються китайці.

В іншому ж новинка повністю повинна перенести функції моделі Mi Band 4. Новий пристрій буде забезпечувати до 20 днів автономної роботи. На додаток до моніторингу стану здоров’я і активності в попередніх поколіннях Mi Band, 5-а версія запропонує режим відстеження плавання в декількох стилях, так як браслет залишиться водонепроникним до 5 АТМ. Зрозуміло, з великим екраном стане простіше управляти музикою, що відтворюється на смартфоні. Нарешті назва композиції, що програється зможе відображатися повністю

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут