Після перезавантаження Windows 10 May 2020 Update треба наново входити в облікові записи

Минулого місяця почалося поширення оновлення операційної системи Windows 10 May 2020 Update. Щоправда, це відноситься до обмеженого числа користувачів. На дуже багатьох комп’ютерах і інших пристроях оновлення було заблоковано через проблеми з сумісністю і багів.

Після перезавантаження Windows 10 May 2020 Update треба наново входити в облікові записи

Є офіційний список відомих проблем від Microsoft, але багато існуючих проблем в цей список не потрапили. Раніше стало відомо про проблеми в роботі функції «Новий запуск». Тепер користувачі браузера Google Chrome також скаржаться на його роботу в оновленій Windows 10.

Схоже, операційна система конфліктує з функцією авторизації браузера. Ця функція дозволяє отримувати доступ до облікового запису без необхідності кожного разу входити за допомогою введення логіна і пароля. Користувачі скаржаться, що після кожного перезавантаження комп’ютера потрібно заново входити в обліковий запис. Один з користувачів пише, що були забуті паролі на всіх сайтах. У розширенні Adobe Acrobat для Google Chrome відобразилася сторінка вітання.

Порушені й інші додатки, які працюють з кукі і у яких є облікові записи. Зокрема, після перезавантаження комп’ютера виконується вихід з облікових записів OneDrive, Mail і Battle.net.

У додатку Feedback Hub скарги на таку поведінку з’являлися ще на початку року. Як бачимо, Microsoft не виправила цей баг в фінальному варіанті системи. Так само сталося і у випадку з функцією «Новий запуск».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут