WhatsApp – найпопулярнішbq додаток для обміну повідомленнями в Європа, який на початку цього року охопив два мільярди користувачів. Розробники поступово продовжують додавати нові функції в месенджер, в останній бета-версії виявили можливість створювати QR-коди для обміну контактами.

Нова функція створює для кожного користувача унікальний QR-код, який можуть відсканувати інші користувачі, щоб додати в свій список контактів. Ви зможете знайти свій QR-код, зайшовши в налаштування і натиснувши відповідний значок поруч з вашим ім’ям. У цьому розділі розміщені дві вкладки, на першій відображається ваш QR-код, а друга дозволяє сканувати коди інших користувачів за допомогою камери або додавати їх з галереї.

Користувачі зможуть скидати свої QR-коди. Це непоганий спосіб зберегти свою конфіденційність в разі, якщо код буде опублікований десь у відкритому доступі.

Повідомляється, що нова функція доступна в бета-версії 2.20.171 додатку для Android. Поки невідомо, як скоро вона добереться до публічного релізу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут