У месенджері є кілька прихованих функцій. Користувач має можливість зменшити розмір програми. Для цього потрібно скористатися утилітою внутрішньої пам’яті і перейти до розділу «Ще». У вкладці налаштувань в графі «Мультимедіа» є пункт «Зберігати файли». Досить вибрати варіант «1 день», і очищення кешу буде відбуватися раз на добу.

Також користувач Viber може відключити збереження фотографій на смартфоні. Для цього потрібно відключити чекбокс «Зберігати в галерею» в графі «Мультимедіа». Крім того, є можливість «стискати» знімки, що відправляються.

Для того щоб повідомлення і файли не займали зайву пам’ять, можна скористатися хмарним сховищем в діалозі «Мої нотатки».

Також у додатку Viber є можливість відправляти повідомлення з фото, які видаляються через певний час.

У розділі «Звуки повідомлень» можна змінити сигнал оповіщення.

Не всі користувачі месенджеру знають про секретні чати у Viber. Для переходу в них потрібно натиснути на три крапки і вибрати відповідну функцію.

Крім того, можна дізнаватися про користувачів, які прочитали повідомлення в групових чатах. Активується ця функція у вкладці «Подробиці».

Для того щоб скористатися вбудованим перекладачем, потрібно активувати функцію «Переклад повідомлень» у налаштуваннях.

Також користувач може скасувати сервісні повідомлення. Для цього потрібно відключити чекбокс поруч із відповідною графою у розділі налаштувань «Виклики та повідомлення».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут