Спеціально дня наших читачів ми зібрали п’ять кращих ігор і додатків п’ятниці. Тепер ми ділимося нашою підбіркою з вами.

У сьогоднішньому гіді розповідаємо про утиліту для роботи з відео, перетворення фотографій в картину, колекцію міських вистав, додаток для парковки і подорож в тридцяті роки минулого століття.

Відеореадктор мрії

✔️ безкоштовно

У цьому додатку є 20 різних шаблонів для редагування відео. Утиліта також дозволяє створювати динамічне слайдшоу з фотографій. За допомогою вбудованої системи розпізнавання вона аналізує зміст знімка і розставляє кадри так, щоб вони виглядали максимально ефектно.

Завантажити в App Store

Художник з айфоном в руках

✔️ платне

Іноді функціоналу звичайного фоторедактора не вистачає для того, щоб ваш знімок вийшов ідеальним. В такому випадку у вас є можливість перетворити його на справжню картину – і це точно буде оригінальніше будь-якого кадру, знятого на смартфон.

Завантажте вподобане вами зображення в Oilist, і утиліта сама перетворить його в малюнок, як ніби створений професійним художником. Виберіть унікальний стиль (всього їх понад сорок) і радуйте підписників свого блогу крутим контентом.

Завантажити в App Store

Гайд для справжніх театралів

✔️ безкоштовно

Любителям імерсивного театру і піших прогулянок присвячується: цей додаток дає вам доступ до розкладу всіх міських вистав, які можна відвідати за цілком собі доступні гроші.

Виберіть підходящу вам локацію, ознайомтеся з маршрутом і списком акторів, які беруть участь в постановці, і беріть участь в цьому поданні, сюжет якого розгортається на вулицях вашого улюбленого міста.

Завантажити в App Store

Помічник водія

✔️ платне

Якщо ви часто стикаєтеся з тим, що забуваєте, куди поставили машину, то цей додаток вам точно допоможе. Відзначайте на карті те місце, де ви припаркувалися, і додаток потім сам прокладе маршрут до цієї локації з будь-якої точки навіть без інтернету.

Крім свого паркувального місця, ви також можете відзначати цікаві закла, щоб їх адреси завжди були під рукою.

Завантажити в App Store

Чисто швейцарське вбивство

✔️ безкоштовно

Вбивство в Альпах
Price: Free +

У цій грі ви потрапте в Швейцарію тридцятих років: в готелі в гірській ущелині, де ви залишалися, сталося вбивство. Вам належить знайти злочинця, але зробити це не просто, адже майже у всіх співробітників готелю і постояльців є залізне алібі.

Хороша графіка, цікавий сюжет і проходження, безліч самих різних героїв – все як ми любимо. Тому і радимо.

Завантажити в App Store

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут