Як ми знаємо, представники Microsoft перестали підтримувати операційну систему Windows 7. Це стосується як звичайних користувачів, так і корпоративних. Однак у останніх є платна можливість продовжити підтримку аж до 2023 року. Правда, за таку ексклюзивну підтримку довелося досить непогано заплатити. Якщо в перший рік за кожен комп’ютер довелося б платити 25 доларів, то потім би ціна піднялася до 50 або навіть до 100 доларів.

Стало ясно, що така ситуація навряд чи влаштовувала багатьох, а тому ентузіасти почали шукати шляхи обходу такого непорозуміння з боку розробників. І вони були знайдені. Як з’ясувалося трохи пізніше, Windows 7 ESU, яка є розширенням оновлення системи безпеки, обійти не так вже й складно.

2 19

Дане рішення вже було опубліковано в інтернеті і дозволяє будь-якому власникові пристрою зі встановленою Windows 7 і далі отримувати оновлення безпеки. Для цих цілей необхідно вручну встановити спеціально випущений для цих цілей патч BypassESU, а також тестове оновлення KB4528069. Останнє необхідно для того, щоб користувач проходив перевірку на можливість отримувати апдейти.

Дана можливість була відома ще в кінці минулого року, але на той момент не було до кінця зрозуміло, чи залишиться вона робочою після виходу лютневого оновлення для системи. Як виявилося, боятися не було чого: незважаючи на вихід оновлення, працездатність отримання оновлень залишилася. Варто зауважити, що діючи таким неофіційним способом отримання оновлень, ви дієте на свій розсуд, а тому ніхто за ваші дії відповідальності нести не буде.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут