Компанія Apple випустила стабільну версію операційної системи macOS Catalina для користувачів комп’ютерів.

Система доступна в якості безкоштовного оновлення в онлайн-магазині додатків Mac App Store. Вона сумісна з MacBook 2015 року випуску або новіше, MacBook Air і MacBook Pro 2012 і новіше, iMac 2012 року і новіше, iMac Pro 2017 року і новіше, Mac Pro 2013 року і новіше, а також Mac mini 2012 року і новіше.

Ще одне значне нововведення — функція Sidecar. Вона дозволяє розширити робочий стіл Mac, використовуючи iPad в якості другого дисплея або пристрої введення в додатках для творчості, а з Apple Pencil можна малювати і писати в будь-яких додатках, що підтримують стилус.

Функція “екранний час” спрощує управління часом, проведеним за ПК, і надає дані про те, скільки часу користувач проводить в додатках і на веб-сайтах. При цьому функція One more minute (Ще хвилину) дає користувачам час на те, щоб зберегти файли або вийти з гри. “Сімейний доступ” дозволяє обмежити час використання додатків і налаштувати обмеження спілкування для дітей.

Новий додаток “Локатор” об’єднує функції “Знайти iPhone” і “Знайти друзів”. Тепер це єдине додаток для Mac, iPad і iPhone. Додаток дозволяє знайти Mac, навіть якщо він в сплячому режимі або не підключений до мережі.

Крім того, ОС приносить підтримку ігрового сервісу Apple Arcade, нові поліпшені Safari, “Пошту” і “Фото”, підвищену безпеку, а також багато іншого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут