Євген Комаровський присвятив новий пост в Instagram пандемії коронавірусу. Доктор назвав небезпечні для життя місця, які краще уникати під час спалаху інфекційної хвороби.

Комаровський віддав перше місце лікарняним палатам інтенсивної терапії. Туди поміщають кількох хворих плюс потоки кисню. Невелика площа приміщення і відсутність провітрювання є ідеальним середовищем для отримання 10 інфікують доз, які можуть викликати смерть.

До небезпечних місць відносяться церкви, будівлі для розміщення військових частин, тюремні камери, вагони метро. До цієї ж категорії зараховані приміщення з великою кількістю людей і замкнуті простору: цирк, вистава, концерт, лекційний зал в інституті та інше.

Крім того, Комаровський особливо виділив будинку престарілих і спеціальні заклади для людей з інвалідністю. Там не провітрюють приміщення, а в деяких випадках застосовується апаратура для підтримки дихання, що збільшує ризик зараження.

Зосередження людей в обмеженому просторі небезпечно для життя під час пандемії. Тому неодноразово реєструються випадки інфікування серед медичних працівників, в тюрмах, будинках для людей похилого віку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут