Лікарі з Великобританії перерахували відмінності болю в горлі, що виникає при Коронавірусі від простудної. Головна особливість COVID-19 – це інтенсивність неприємних відчуттів.

При короновірусі з’являється сильний біль в задній частині гортані, причому спостерігається її почервоніння з запаленням лімфатичних вузлів. Після зараження COVID-19 починається кашель і лихоманка, з’являється слабкість, людина передчасно втомлюється без виконання важкої фізичної роботи. Нерідко в роті виникає неприємний запах. При цьому м’язи слабшають, з’являються задишка і запаморочення.

При ГРВІ запалюється слизова оболонка горла, але людина відчуває менш інтенсивні відчуття. Характерними ознаками застуди є першіння і чхання. При наявності перелічених симптомів необхідно невідкладно звернутися за допомогою до лікаря.

Крім цього, при Коронавірусі з’являється діарея і жар. Підвищення температури тіла можна визначити навіть без термометра, для чого достатньо доторкнутися до спини або грудей людини, що заразилася. Інформацію про відмінності симптомів COVID-19 від ГРВІ повідомляє видання Express.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут