Поки що спроби вчених винайти якусь вакцину від коронавіруса або знайти дієвий препарат серед вже випробуваних ліків не увінчалися успіхом.

 

З кожним днем ​​надходять все нові відомості про хворих і країнах, закритих для туристів. Більшість міжнародних аваіперелетов супроводжуються карантинними зонами. Зараз до боротьби проти епідеміологічної загрози підключився комп’ютер IBM Summit, який вважається найбільш технологічним на Землі. Відомо, що потужності суперкомп’ютера були надані безкоштовно.

Фото: techradar.com

Перші результати роботи комп’ютера вже отримані. Пристрій за два дні роботи рекомендував досліджувати 77 низькомолекулярних сполук. Вчені погодилися з машиною, що потенційно дані сполуки можуть втілитися в ліки від коронавірусу. З цієї причини було вирішено опрацювати всі можливі варіанти, щоб знайти більш простий, дешевий і ефективний засіб, який не викликатиме побічних ефектів.

Тим не менш, це не говорить про те, що ліки вже знайдено. Вчені пропонують ставитися до результатів IBM Summit, як до базової платформи майбутніх досліджень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут