Sony почала відшкодовувати гроші гравцям за Cyberpunk 2077, які незадоволені продуктивністю гри на PlayStation 4, навіть тим, хто перевищив стандартний двогодинний ліміт ігрового часу. Проблему з релізом демонструє побіжний погляд на пости в соціальних мережах з хештегом Cyberbug2077.

Більшість гравців зіткнулися зі збоями в роботі релізу від студії CD Projekt RED. Найбільше постраждали власники звичайних версій PlayStation 4, так званих «фаток». Наявність проблем в Cyberpunk 2077 для PS4 і Xbox One також підтверджують журналісти Digital Foundry.

«Мені довелося витратити більше години на спілкування зі службою підтримки по телефону, але після цього вони швидко повернули гроші і видалили гру з моєї бібліотеки», – розповів геймер на Reddit .

Однак не всім власникам PlayStation 4 пощастило. Повідомляється, що деяким гравцям було відмовлено у відшкодуванні. На цьому тижні акції CD Projekt RED впали після проблемного запуску Cyberpunk 2077. Варто відзначити, що зараз у релізу для ПК рейтинг на Metacritic становить 90 балів, а у версії для PS4 і Xbox One цей показник поки відсутня, а їх користувальницький рейтинг – 2, 7 і 3,5 відповідно.

Проте керівництво CD Projekt RED оголосило, що не дивлячись на невдалий запуск Cyberpunk 2077, всі працівники отримають свої бонуси. Керівники взяли на себе відповідальність за стан гри на момент виходу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут