Гра Cyberpunk 2077, реліз якої недавно знову перенесли через пандемію і постійних доробок, отримала оновлені системні вимоги. За даними від представників CD Projekt RED, через низку коригувань в продукті користувачам тепер буде потрібно більш якісне обладнання.

Повідомлення про оновлення системних вимог з’явилося на сторінці CD Projekt RED в Twitter. У ньому говориться, що конфігурація ПК повинна бути не нижчою від заявленої, тому що в противному випадку гравець зіткнеться з частими багами і зависаннями. У деяких випадках гра може навіть не зберегтися через збої, через що досягнення в режимі історії будуть втрачені.

У мінімальні системні вимоги входять процесори Intel Core i5-3570K або AMD FX-8310, які повинні працювати з 8 гігабайтами оперативної пам’яті або більше. В якості графічного інтерфейсу найнижчого класу запропонована GTX 780 або її аналог в особі Radeon RX 470. Дані вимоги забезпечать роботу гри на мінімальних налаштуваннях.

Реліз Cyberpunk 2077 запланований на 10 грудня поточного року. Раніше гру планувалося представити в листопаді, але через апгрейда прем’єру довелося перенести. Сюжет релізу розгортається в місті Найт-Сіті, в якому герою на ім’я Ві доведеться розібратися з місцевими кримінальними структурами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут