Розробники з CD Projekt Red вирішили атакувати відданих фанатів інформаційним потоком. Ігрові новини надходять від них пачками. І нові відео з геймплеєм, і демонстрація трасування променів. Тепер студія ділиться новими і вже точно остаточними системними вимогами до нової Cyberpunk 2077.

Нещодавно розробники вже показували мінімальні і рекомендовані системні вимоги.

Тепер вони розширили цей список і вказали більш детальну інформацію, де навіть не полінувалися вказати вимоги для гри в різних дозволах.

І, судячи з усього, в минулий раз поляки не брехали, коли заявили, що GTX 1060 з 6 Гб відеопам’яті достатньо для комфортної гри на високих налаштуваннях графіки в дозволі 1920×1080.

Більш потужні системи з RTX 2060 на борту зможуть комфортно тягнути гру на ультра в 1440p, а топові RTX 2080 Super і вище здатні розкрити новинку в 4К на максимальних налаштуваннях. Вимоги до запуску гри з трасуванням променів теж досить демократичні. Для низьких налаштувань трасування буде досить RTX 2060, а все інше вже орієнтують на нові RTX 3070 і RTX 3080.

У тандемі з будь-якої з перерахованих відеокарт розробники радять використовувати процесор, аналогічний Core i7 4790 або Ryzen 5 3600. Для трасування необхідний рівень Core i7 6700 і вище.

Виходить, що гра зможе працювати комфортно не тільки на топових системах. Більш того, оптимізація зроблена під нинішнє покоління відеокарт і процесорів, тому чекати появи Ampere і Big Navi для гри на максимальній графіці не доведеться.

Читайте також  Cyberpunk 2077 злили в інтернет до релізу

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут