Захід компанії Sony, на якій вона розкриє нові подробиці про PS5, мав пройти четвертого червня, але через протести в США був перенесений на одинадцяте червня, тобто на тиждень. 

Захід розпочнеться о 23:00 по київському часу, а саму презентацію будуть стрімити в 1080p 30 fps. Компанія Sony рекомендує переглядати презентацію в навушниках, бо “на шоу буде крутий аудіосупровід, і буде важко відчути атмосферу через динамік ноутбука чи смартфона”. 

У своєму офіційному тизері заходу компанія Sony написала “побачимося в четвер, 11-го червня, о 23:00, щоб побачити майбутнє геймінгу на PlayStation 5”. Скоріш за все, компанія продемонструє на презентації і дизайн консолі, оскільки на попередній розповіли лише про залізо. 

На даний момент фанатам компанії відомий лише дизайн оновленого геймпада, який отримав назву “DualSence”, а про саму консоль відомо лише з інсайдерських витоків інформації. Розкриття інформації про дизайн досить імовірне, оскільки Microsoft вже досить давно розкрило інформацію про дизайн своєї консолі Xbox Series X, тому зараз настала черга компанії Sony. 

Поки відомо про те, що компанія Sony презентує стартовий ряд ігор для PlayStation 5, але скоріш за все, нам таки розкриють інформацію про зовнішній вигляд консолі. Також варто очікувати більше деталей про залізо консолі та систему охолодження консолі. Тим не менше, інформація про ціни, скоріш за все, не буде розкрита – для цього нам варто очікувати наступної презентації, вже ближче до осені, або навіть зими. Так само і з Xbox Series X – Microsoft розповіла дуже багато про свою консоль, продемонструвала дизайн, але ціну досі тримає в таємниці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут