В останній день травня фахівці назвали кілька кращих ігор для смартфонів на операційній системі Android. Ці проекти були представлені програмістами протягом усього весняного місяця.

Однією з таких ігор на Android є Fozza Street – мобільна версія модифікації для приставки Xbox. Її не можна назвати такою гарною, як проект на консолі. Для правильно вираховування часу і подолання дистанції потрібно слід своєчасно в потрібних точках виконувати контрольні натискання.

Також користувачі можуть оцінити Frontier Justice симулятор будівництва міста, що володіє додатковою механікою. Перед геймером стоїть завдання спорудити населений пункт в стилістиці Дикого Заходу, включаючи такі атрибути, як стайні, салун і не тільки. Є режим міні-ігор з розведенням коней і іншим.

Ще один цікавий проект на смартфони з операційною системою Android – SpongeBob: Krusty Cook-Off. У грі про Губку Боба потрібно навчитися основам кулінарії, завоювати довіру клієнтів і подавати швидко їжу. Різні бустери, приємна і доброзичлива атмосфера все це деталі гри, які по достоїнству оцінять шанувальники.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут