Останнє оновлення для PlayStation 5 усунуло одну з основних проблем, яка пов’язана з версіями ігор для різних поколінь консолі. Тепер система буде повідомляти гравців про те, що вони запускають варіант для PS4 при наявності можливості встановити PS5-версію.

Таким чином користувачі позбудуться плутанини, оскільки консоль пропонує зворотну сумісність для всіх PS4-ігор, включаючи проекти з безкоштовним оновленням до наступного покоління, такі як Assassin’s Creed Valhalla або Destiny 2. До недавнього часу було досить легко заплутатися і встановити версію гри для PlayStation 4.

Microsoft використовує більш простий підхід до забезпечення сумісності з допомогою функції Smart Delivery, яка автоматично встановлює (або оновлює) гру до найкращої версії, яку підтримує консоллю. Незважаючи на те, що метод Sony не такий простий, він, принаймі, пояснить гравцям, який варіант встановлений на їх приставці.

Нова функція, ймовірно, буде особливо корисна в майбутньому, оскільки все більше розробників продовжують випускати оптимізовані PS5-версії для своїх PS4-релізів. Також за допомогою нової системи геймери, які відіграють по зворотної сумісності, будуть отримувати повідомлення про вихід некстген-варіанти гри.

Ця опція з’являється тільки для ігор, які передбачають можливість безкоштовного оновлення до наступного покоління, а це, в свою чергу, залишається на розсуд розробників. Ігри з платним апдейтом для PS5 будуть як і раніше завантажуватися окремо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут