Після відмови Apple від комплектації нових смартфонів блоками живлення Samsung не упустила шансу пожартувати над конкуруючим брендом. Але незабаром по мережі поповзли чутки про готовність компанії піти на таке ж «скорочення» – і несподівано отримали підтвердження з надійного джерела, прогнози якого вже неодноразово збувалися.

Добре зарекомендував себе мережевий інформатор Роланд Квандт, в своєму Twitter-блозі опублікував два інтригуючих повідомлення. Спочатку інсайдер написав про відсутність в упаковці всіх моделей прийдешніх смартфонів Samsung Galaxy S21 комплектної зарядки. А вже в наступній своїй публікації він повідомив, що навушників і захисного чохла в коробці з флагманами шанувальники бренду також не отримають.

Заодно інсайдер відзначив , що новий процесор Exynos 2100 з максимальною тактовою частотою 2,9 ГГц буде виконаний по 7-нм техпроцесу, який на тлі інших чіпів 2020 року виглядає дещо застарілим. Наскільки достовірна ця інформація поки невідомо. Що саме буде включати комплект нових флагманів Samsung, з’ясується тільки під час презентації пристроїв, яка очікується 14 грудня 2021-го.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут