Компанія Apple запустила важливе нововведення для власників розумних годинників Apple Watch. З виходом нових прошивок iOS 14.3 і watchOS 7.2, з’явилась можливість контролювати кардіовитривалість. Користувачі можуть переглядати дані про рівень своєї кардіовитривалості в додатку «Здоров’я» на iPhone і отримувати повідомлення на Apple Watch, якщо їх показники виявляться занадто низькими.

Як відзначають розробники, нові повідомлення допоможуть користувачам підтримувати достатній рівень активності, щоб значно поліпшити здоров’я в довгостроковій перспективі.

Цей показник, який також називається кардіореспіраторною витривалістю, виражається значенням VO2 max – максимальним об’ємом кисню, який організм здатний споживати під час фізичних навантажень. Показник можна збільшити, регулярно тренуючись. До сьогоднішнього оновлення, Apple Watch визначали середні і максимальні значення VO2 max під час енергійної ходьби на свіжому повітрі, прогулянок і пробіжок. Користувачі Apple Watch можуть налаштувати функцію «Рівні кардіовитривалості» і повідомлення про низьку кардіовитривалість в додатку «Здоров’я» на iPhone.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут