Більшість сучасних очищувачів використовують мембранну фільтрацію за принципом зворотного осмосу. При цьому їх ціна зазвичай перевищує 150 доларів США. Крім того, вони вимагають підключення до джерела живлення і відведення стічної води. Xiaomi тільки що випустила альтернативну модель водоочищувача за ціною всього 76 доларів, яка отримала назву Xiaolang Ultrafiltration Water Purifier і в даний час доступна на платформі Youpin.

Пристрій не вимагає водовідведення і не використовує електрику. При розробці продукту виробник замінив мембрану зворотного осмосу на ультрафільтраційну мембрану. В якості основного фільтруючого шару в ньому використовуються порожнисті волокна, які забезпечують точність фільтрації 0,1 мкм. Це дозволяє ефективно фільтрувати шкідливі речовини, видаляти запахи і покращувати смак. При цьому, в порівнянні з очищенням води зворотним осмосом, ультрафільтраційна технологія зберігає в складі води корисні мінерали.

Замінювати фільтруючий елемент водоочищувача Xiaolang необхідно раз на рік. Швидкість подачі води становить 2 л / хв, що дозволяє наповнити склянку води за чотири секунди. Водоочисник має розміри 215x319x60 мм, тобто він досить компактний, щоб поміститися під кухонну раковину.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут