Графічні експерти Digital Foundry слідом за докладним аналізом технічної складової рольової гри Cyberpunk 2077 на PlayStation 4 і ПК випустили нове відео, в якому порівняли гру на next-gen консолях PlayStation 5, Xbox Series X і Xbox Series S.

Нагадаємо, що на нових приставках гру можна запустити, скориставшись функцією зворотної сумісності з PS4 і Xbox One. Офіційні поліпшення для PS5 і Xbox Series S / X розробники обіцяли нам на початку 2021 року. Але вже зараз на консолях нового покоління Cyberpunk 2077 працює набагато краще, ніж на застарілих PS4 і Xbox One. 

Головне – відсутність жахливих гальм і режим 60 fps. 

На PlayStation 5 новинка працює в 1188р на швидкості 60 fps, на Xbox Series X є два режими – 1080р і 60 fps, а також динамічне 1800р і 30 fps. В останньому випадку 1800p досягається тільки при погляді героя на небо. На вулицях же геймери отримують 1512p, а в закритих приміщеннях – 1728p. 

На PS5 швидкість 60 fps тримається стабільніша, ніж на Xbox Series X. Однак на останній на вулицях помітно більше NPC. 

У Digital Foundry повідомляють про рідкісне зависання в режимі 1080p / 60 fps на Xbox Series X.

Що стосується проблем з випаданням об’єктів, зникненням текстур, довгими завантаженнями персонажів, з якими стикаються геймери на PS4 і Xbox One, то на PS5 і Xbox Series X всього цього немає. Ймовірно, що в цьому заслуга продуктивних CPU і швидкісних SSD-накопичувачів. 

Версія для Xbox Series S також працює в динамічній роздільній здатності. Велику частину часу це 1080p. Іноді воно піднімається до 1296p. Швидкість – 30 fps. Але це стабільна частота, майже без гальм і провисань. Експерти відзначають, що Cyberpunk 2077 на Xbox Series S працює практично ідеально. 

Висновки такі. Тим, кому хочеться максимальної продуктивності, грати слід на PS5. Графіка ж трохи краще на Xbox Series X (в режимі 30 fps). Однак найідеальнішим варіантом для Cyberpunk 2077 як і раніше залишається потужний ПК. Принаймі, до виходу офіційних поліпшень для нових приставок. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут