Фахівці iFixit нарешті добралися до PlayStation 5 і вивчили внутрішній світ консолі, розкривши ще кілька цікавих деталей, яких не було в офіційному відео з розбиранням від Sony.

Хороша новина в тому, що компанія використовувала стандартні гвинти, але їх кількість зашкалює. Зате будь-хто зможе розібрати консоль без спеціальних інструментів. Ось, до речі, як виглядає PS5 під рентгеном:

Є і неприємна новина. Виявилося, що оптичний привід пов’язаний з материнською платою на програмному рівні, тому для заміни потрібно буде звертатися в авторизований сервісний центр. Якщо ви купите новий привід і самі поставите його, то консоль перестане читати диски. 

Слот для установки зовнішнього SSD формату M.2 знаходиться у верхній частині – досить відстебнути бічну панель і вийняти один гвинт. Правда, поки розширення пам’яті не підтримуються. Sony обіцяє виправити це з наступними оновленнями ПЗ. 

А це блок живлення, захований всередині корпусу – величезний і дуже потужний (350 Вт). При цьому під навантаженням він споживає всього 200 Вт:

Новий контролер DualSense теж вивчили. Розібрати його не складає труднощів, а з заміною акумулятора впорається будь-який користувач. Його ємність зросла з 3.7 до 5.7 Вт⋅г в порівнянні з DualShock 4.

У підсумку фахівці iFixit оцінили ремонтопридатність PlayStation 5 в 7 балів з 10 можливих. Мінусів тільки парочка – занадто багато гвинтів всюди, що затягує час ремонту, і зайві складнощі з заміною оптичного приводу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут