Видання Bloomberg з посиланням на анонімні джерела, знайомі з планами Apple, повідомило, що компанія розробляє дуже потужний 32-ядерний процесор на мобільній ARM-архітектурі. Він може з’явитися в Mac кінця 2021 року і Mac Pro 2022 року.

Також Apple планує випустити більш потужний MacBook Pro і моноблоки iMac на початку наступного року. Їм дістануться процесори Apple з 20 ядрами (16 високопродуктивні і чотири енергоефективні). Разом зі збільшенням кількості ядер інженери активно зайняті і більш просунутою графікою.

Якщо нинішні ARM-чіпи Apple M1 мають сім або вісім графічних ядер, то зараз тестуються моделі (імовірно, M1X) з 16 і 32 ядрами, що має забезпечити значний приріст продуктивності при роботі з відео і графікою. А пізніше, як повідомляють джерела, з’являться варіанти з 64 і 128 графічними ядрами – вони будуть в кілька разів потужніші нинішніх відеокарт від NVIDIA і AMD, які Apple використовує в своїх професійних рішеннях.

Читайте також  Компанія Acer представила нову модель ноутбука Acer Chromebook Plus 514

Нагадаємо, що першими комп’ютерами на власних процесорах Apple стали MacBook Air , MacBook Pro і Mac mini . Вони не поступаються за потужністю попередникам на процесорах Intel, але при цьому в кілька разів енергоефективніші. Згідно поточної стратегії, всі Mac повинні перейти на власні процесори Apple протягом двох років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут