ььДо кінця поточного року ніяких оновлених AirPods чекати не варто. А ось в 2021-ому користувачів можуть порадувати новими AirPods 3. Інформація про наступну версію бездротових навушників з’являлася неодноразово. Згідно з новими витоками, AirPods можуть з’явитися трохи раніше, ніж всі очікують.

Такою інформацією поділилися на порталі LeaksApplePro. Якщо вірити опублікованому твіту, навушники можуть надійти в продаж вже в березні 2021 року. Але що можна сказати про дизайн? Навіть друга версія AirPods практично нічим не відрізняється від першої, за винятком невеликих покоащень і збільшеною автономностю.

Інсайдери впевнені, що за зовнішнім виглядом зміни все-таки будуть. Деякі аналітики стверджують, що Apple зменшить довжину ніжок у самих навушників, щось схоже вони зробили з випуском AirPods Pro. Також в компанії можуть додати функцію активного шумозаглушення, що ще більше зробить AirPods 3 схожими на AirPods Pro.

Але таких райдужних прогнозів дотримуються не всі. Наприклад, аторитетний аналітик Мінг Чи Куо стверджує, що навушники навряд чи з’являться раніше квітня-червня 2021 року. Будемо вірити і чекати офіційної інформації від Apple!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут