Нова ігрова консоль Xbox не справила враження приставки нового покоління. Про це в матеріалі для Forbes заявив ігровий журналіст Метт Гарднер (Matt Gardner).

Автор зауважив, що вважає Xbox Series X покращеною версією Xbox One X, особливо в плані дизайну корпусу. Однак оновлення серії не показалося йому «захоплюючим», чого він очікував від приставки нового покоління. За словами Гарднера, він зіграв в кілька тайтлів, але не зміг зрозуміти, чому нова консоль виявилася радикально краща за попередню. «Звичайно, все стало чіткіше і швидше, але що ще?» – задався питанням журналіст після проходження Call of Duty: Black Ops Cold War і Watch Dogs: Legion на приставці від Microsoft.

Гарднер заявив, що розчарований «розрекламованими» нововведеннями консолі 2020 року випуску. Наприклад, функцію Quick Resume автор назвав не такий швидкої, як здавалося, і вимагає постійного підключення до інтернету. Мінорні зміни в контролері, проте унеможливили використання колишніх док-станцій для його зарядки.

Колумніст Forbes підкреслив, що на Xbox не так багато ексклюзивних ігор, як на PS5, тому Microsoft слід подумати над вирішенням проблеми в цьому напрямку. Журналіст зауважив, що випуск Halo Infinite постійно відкладається, а дата виходу таких ігор, як Fable, State of Decay 3 і Forza, взагалі не розкривається.

У висновку автор заявив, що почуття розчарування, можливо, викликано лише його завищеними очікуваннями. «Я готовий посперечатися, що багато власників PlayStation 5 мають такі ж почуття по відношенню до своїх нових консолей», – підсумував Гарднер.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут