Нова ігрова консоль Xbox не справила враження приставки нового покоління. Про це в матеріалі для Forbes заявив ігровий журналіст Метт Гарднер (Matt Gardner).

Автор зауважив, що вважає Xbox Series X покращеною версією Xbox One X, особливо в плані дизайну корпусу. Однак оновлення серії не показалося йому «захоплюючим», чого він очікував від приставки нового покоління. За словами Гарднера, він зіграв в кілька тайтлів, але не зміг зрозуміти, чому нова консоль виявилася радикально краща за попередню. «Звичайно, все стало чіткіше і швидше, але що ще?» – задався питанням журналіст після проходження Call of Duty: Black Ops Cold War і Watch Dogs: Legion на приставці від Microsoft.

Гарднер заявив, що розчарований «розрекламованими» нововведеннями консолі 2020 року випуску. Наприклад, функцію Quick Resume автор назвав не такий швидкої, як здавалося, і вимагає постійного підключення до інтернету. Мінорні зміни в контролері, проте унеможливили використання колишніх док-станцій для його зарядки.

Читайте також  Компанія Acer представила нову модель ноутбука Acer Chromebook Plus 514

Колумніст Forbes підкреслив, що на Xbox не так багато ексклюзивних ігор, як на PS5, тому Microsoft слід подумати над вирішенням проблеми в цьому напрямку. Журналіст зауважив, що випуск Halo Infinite постійно відкладається, а дата виходу таких ігор, як Fable, State of Decay 3 і Forza, взагалі не розкривається.

У висновку автор заявив, що почуття розчарування, можливо, викликано лише його завищеними очікуваннями. «Я готовий посперечатися, що багато власників PlayStation 5 мають такі ж почуття по відношенню до своїх нових консолей», – підсумував Гарднер.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут