Експерти видання Digital Foundry назвали відеокарти, які порівнянні за продуктивності консолі нового покоління PlayStation 5. З’ясувалося це на прикладі гри Assassin’s Creed Valhalla.

Проводити свого роду дослідження експерти почали з вивчення налаштувань графіки тайтла, підготовленого для PlayStation 5. Відзначається, що з огляду на те, що гра на PlayStation 5 працює в динамічній роздільній здатності, в тестах на комп’ютері було використано мінімальне значення 1440p. На приставці ж роздільна здатнісьть може змінюватися з 1440 до 1728p.

Для того, щоб якість зображення на комп’ютері було наближено до того, яке видається PlayStation 5, експерти вибрали певні настройки графіки. Зокрема, високу якість частинок, води, низька якість глибини різкості, високу якість промальовування персонажа, Ультрависоку деталізація оточення і Ультрависока якість тіней.

Читайте також  Компанія Acer представила нову модель ноутбука Acer Chromebook Plus 514

В результаті порівнянними по продуктивності PlayStation 5 відеокартами були названі NVIDIA RTX 2080 Super і RTX 3060 Ti. У той же час, автори зафіксували відхилення в продуктивності, які пов’язані з особливостями архітектури AMD RDNA2.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут