Китайські джерела підтверджують, Apple випустить свій перший iPad Pro з екраном Mini-LED в першому кварталі 2021 року, а ноутбуки MacBook Pro з аналогічними дисплеями з’являться на ринку в другому кварталі наступного року.

У ланцюжок постачальників Apple на Тайвані входять: виробник світлодіодних чіпів Epistar, компанія з тестування і сортування FitTech, сервісна компанія SMT Taiwan Meter Technology, постачальник плат підсвічування Zhending Technology, постачальник теплових рішень Auras Technology і виробник технологічного обладнання Quanhuan Technology. Всі ці компанії готові до підвищення продажів, який очікується на тлі підготовки до виходу нової продукції Apple.

Джерело також повідомило, що Foxconn Technology і Compal Electronics розділять замовлення на збірку iPad Pro з екраном Mini-LED. Що стосується ноутбуків MacBook Pro, які будуть побудовані на базі власної однокристальної системи Apple, то вони будуть в основному проводитися силами Quanta Computers і частково – Foxconn.

Читайте також  Слух дня: AirPods Pro 2 вийдуть в двох розмірах

У повідомленні говориться, що серед партнерів Apple по ланцюжку поставок компанія TSMC отримає найбільшу вигоду, оскільки цей завод отримав всі замовлення на виробництво 5-нм однокристальних систем для нових iPad Pro і MacBook Pro. Згідно DigiTimes, прибуток TSMC в першому фінансовому кварталі може досягти нового максимуму.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут