Інтерес людей по всій земній кулі до різного роду спортивним браслетів стрімко зростає, тобто все більше і більше людей бачать сенс в тому, щоб такими так і зовсім взагалі користуватися. У всьому цьому, звичайно, навіть і близько немає нічого дивного, тому що браслети обростають новими функціональними можливостями, а значить їй під силу задовольняти потреби все більшого числа користувачів. Одним з найбільш просунутих і привабливих спортивних трекерів на ринку зараз є Xiaomi Mi Band 5, випущений який був ще влітку 2020 року. З тих самих пір пройшло вже кілька місяців, і за такий часовий період даний фітнес-браслет вкрай сильно впав в ціні, ставши набагато дешевше і доступніше, ніж раніше.

З моменту початку продажів цього трекера не минуло ще й півроку, але він вже вкрай сильно впав в ціні, завдяки чому тепер купить його можна всього-на-всього за 745 гривень, тоді як на старті продажів в Україні його реалізували за 1435 гривень, то є по сильно завищеною ціною. Даний наручний гаджет дуже і дуже значно подешевшав, тому відтепер десятки магазинів на території країни продають його дешевше в півтора рази, ніж ще не так давно. За таку суму грошей покупець отримує відмінний спортивний браслет, оснащений за останнім словом техніки і технологій, який надає доступ до безлічі різних функцій і можливостей, а витрачати все з таких можна для абсолютно все, що тільки так і зовсім взагалі може прийти в голову, то є зовсім ніяких обмежень і заборон на цей самий приводу не накладається.

Читайте також  Консоль Sony PS5 Limited Edition містить 20 кг чистого золота

За допомогою Xiaomi Mi Band 5 є можливість стежити за фізичною активністю, відстежувати якість сну, використовувати один з більш ніж одинадцяти спортивних режимів, користуватися «розумним» будильником для більш легкого пробудження вранці або в інший час доби, включати секундомір, отримувати повідомлення з телефону, відчувати вібрацію при вхідних дзвінках, управляти затвором камери мобільного пристрою, а також, крім того, він містить в собі масу інших крутих можливостей, які роблять даний наручний гаджет дуже привабливим настільки, наскільки це взагалі тільки може бути. Що стосується технічного оснащення, то даний фітнес-трекер надає всім користувачам цілу масу різних можливостей, пускати які в хід можна на все, що тільки взагалі може прийти в голову.

Цей наручний гаджет оснащений 1,1-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 294 на 126 пікселів, сенсорним управлінням, модулем Bluetooth 5.0 LE для підключення до мобільних пристроїв, акумуляторною батареєю ємністю 125 мАг з підтримкою технології прискореної зарядки, а також вкрай міцним корпусом з полікарбонату , який дозволяє даному трекера витримувати занурення під воду на глибину до 50 метрів, причому без будь-яких негативних наслідків. Завдяки вазі в 12 грамів, Xiaomi Mi Band 5 зовсім ніяк не відчувається на руці вже через кілька годин після початку використання, і це звичайно ж можна записувати в перелік плюсів. З урахуванням своєї вартості, даний фітнес-трекер є дуже і дуже привабливим для всіх покупців, а значить максимально широке коло людей знайде його дуже цікавим.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут