Сьогодні були представлені прозорі OLED-телевізори Panasonic TP-55ZT110 і TP-55ZT100, в обох використовуються екрани виробництва LG Display. Діагональ екранів становить 55 дюймів при роздільній здатності 1920 x 1080 пікселів, при цьому вони важать всього 1,75 кілограма.

Головна відмінність між дисплеями полягає в наявності блоці затемнення. Компанія LG Display створила дисплеї, які працюють в діапазоні температур від 0 до 40° C. На задній панелі TP-55ZT110 є модуль затемнення, який був незалежно розроблений Panasonic для того, щоб дисплей міг працювати в звичному «чорному режимі» (Black Mode). Цей модуль затемнення знижує прозорість телевізора, що також покращує якість зображення, яке з’являється на екрані, за рахунок збільшення контрастності. Іншими словами, TP-55ZT110 можна використовувати як звичайний дисплей, так і як прозорий.

Читайте також  Новий рендер розкрив неочікувану особливість Xiaomi Mi 11 Pro

Як повідомляє ITHome, обидві моделі з’являться в Японії і Азіатсько-Тихоокеанському регіоні в грудні 2020 року. Ціни поки не повідомляються, але відомо, що вони будуть доступні для придбання всім бажаючим.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут