Днями в продаж надійшов Apple Mac mini зразка 2020 го на базі фірмового ARM-процесора M1. Зовні новинка відрізняється від попередників тільки кольором корпусу, проте ключові зміни відбулися саме під «капотом» міні-ПК. І не всі з них були відзначені обзорщікамі як позитивні – автор YouTube-каналу Brandon Geekabit розібрав пристрій і відзначив його головний недолік.

Знявши задню кришку, автор відео виявив, що, як і в пристроях попередніх трьох поколінь, для кріплення захисної сітчастої панелі використовуються шість гвинтів. Скориставшись спеціальною викруткою і відключивши антенний кабель, блогер демонтував кришку, а потім і вентилятор.

Після цього через бічну грань була витягнута системна плата з прикріпленим до неї радіатором. Вона виявилася приблизно на 30-40% компактніше попередніх рішень для процесорів Intel. Вивчивши материнку, ентузіаст зазначив, що у користувачів не буде можливості провести апгрейд оперативної пам’яті або накопичувача в новому Mac Mini – всі ці компоненти припаяні до плати.

До плюсів моделі блогер відніс пристойний набір інтерфейсів: два порти USB Type-C (Thunderbolt), по одному HDMI 2.0 і USB Type-A, а також 3,5-мм комбінований аудіороз’єм.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут