Виробник суперкарів Lamborghini і бренд висококласної аудіотехніки Master & Dynamic випустили бездротові навушники MW65 і MW07 Plus. Новинки натхненні дизайном автомобілів італійської марки і виконані з преміальних матеріалів: алькантари, сапфірового скла, анодованого алюмінію і нержавіючої сталі. 

MW65 – це навушники накладного типу з 40-міліметровими берилієвими випромінювачами, які, за словами виробника, забезпечують максимально чистий і насичений звук. Є в них і мікрофони для взаємодії з голосовим асистентом Google, а також роботи системи активного шумозаглушення.

Навушники можна підключити до смартфону як за допомогою Bluetooth 4.2, так і через стандартний 3.5-мм аудіороз’єм. Вони підтримують кодеки AptX і SBC, а на одному заряді працюють до доби. Скільки часу потрібно на заповнення запасу енергії через USB-C, компанія не розкриває. 

MW07 PLUS – повністю бездротові навушники погружного типу з 10-міліметровими випромінювачами. У них теж є система активного шумозаглушення, але додався «прозорий» режим, що дозволяє чути навколишні звуки одночасно з музикою.

Вони захищені від вологи за стандартом IPX5, з’єднуються зі смартфоном по Bluetooth 5.0 і підтримують ті ж кодеки – aptX і SBC. Самі вкладиші забезпечують 10 годин безперервного відтворення, а за рахунок подпиток від кейса загальний час автономної роботи становить 40 годин. Завдяки швидкій зарядці можна отримати 50% за 15 хвилин і 100% за 40 хвилин. 

У США за MW65 і MW07 Plus просять 550 і 350 доларів відповідно. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут