Вчора відбувся офіційний анонс такої довгоочікуваної багатьма людьми новинки, як Xiaomi Mi Box 4S Pro. Це телеприставка наступного покоління від відомого китайського бренду, а є вона вкрай привабливою за сукупністю якостей, що вкрай позитивно відбивається на її привабливості і доступності. 

Новинка оснащена 4-ядерним процесором AMLogic Cortex-A53, графічним прискорювачем Mali-450, а разом з тим, крім цього, 2 ГБ оперативної і 16 ГБ вбудованої флеш-пам’яті, на яку можна встановлювати різні програми та на якій дозволено зберігати будь-якої контент.

Нова ТВ-приставка під назвою Xiaomi Mi Box 4S Pro є вкрай просунутою, так як вона підтримує виведення картинки в роздільній здатності 8K UHD, і деяким людям така особливість точно стане в нагоді. Дана телеприставка оснащена інтерфейсів HDMI 2.1 для підключення до телевізорів, моніторів і проекторів, а ще вона може похвалитися 3,5 мм роз’ємом для підключення навушників або колонок, і інтерфейсом Bluetooth 5.0 LE, на базі якого працює пульт дистанційного керування, в який вбудували мікрофон, завдяки чому можна користуватися функцією голосового пошуку. Крім того, дана приставка отримала порт USB 3.0 для підключення накопичувачів, тобто флешок і жорстких дисків, щоб переглядати контент з таких.

Телеприставка нового покоління працює на базі платформи Android TV з фірмовою графічною оболонкою MIUI. Для підвищення зручності використання ТВ-приставки з пульта управління використовується надбудова PatchWall. Офіційна рекомендована ціна такої телеприставки знаходиться на рівні 399 юанів (біля 2000 гривень), тобто коштує вона вкрай мало, і це робить її дуже привабливою за сукупністю якостей. Продажі Xiaomi Mi Box 4S Pro почнуться на території Китаю вже на наступному тижні, а купити її можна буде в одній єдиній модифікації з 16 ГБ вбудованої пам’яті і виключно в білому кольорі. 

Очікується, що вже в найближчі кілька місяців виявиться представлена ​​міжнародна модель даної приставки, яку купити, нехай вже і за завищеною ціною, зможуть жителі України, Європи, США та інших регіонів світу за межами китайського ринку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут