Зовсім нещодавно з’явилося відео, яке показує нам як можливо трохи змінити зовнішній вигляд ігрової консолі. Робиться це за допомогою від’єднання бічних панелей, які зараз вже отримали прізвисько «крила». Недовго думаючи, в мережі вже з’явився сайт, який пропонує такі ось «крила» в різних кольорах.

На сайті PlateStation 5 користувачеві пропонують варіанти бічних панелей в п’яти колірних рішеннях. У своїй більшості це класичні колірні рішення, зокрема, використовуються чорний, червоний і синій кольори. Крім того, є і два інших рішення: камуфляж і хром. Всі бічні панелі реалізуються за єдиною ціною в 40 доларів або 1 135 гривень за поточним курсом.

Що стосується Sony, то поки виробник не пропонує покупцям консолей альтернативи білим бічним панелям. Але є велика ймовірність в майбутньому побачити цю продукцію і від виробника ігрової приставки. У продаж PlayStation 5 вийде тільки з білими бічними панелями.

Старт продажів намічений на 19 листопада. Вартість ігрової приставки – 13 499 гривень за цифровий варіант і 16 799 гривень за версію з оптичним приводом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут