Компанія LG випустила нові true-wireless навушники з модельними номерами HBS-FN4 та HBS-FN6. Головною фішкою цих навушників є те, що зарядний кейс цих навушників використовує технологію LG UVnano для того, щоб дезінфікувати навушники під час того, як вони заряджаються в кейсі. 

UVnano працює, випромінюючи ультрафіолетове випромінювання на силіконову насадку та верх навушників. Компанія LG заявляє, що завдяки цьому вдається вбити 99.9 відсотків кишкових паличок та стафілококів. Навушники також отримали покращений дизайн, якщо порівнювати їх з першим поколінням бездротових навушників LG з кейсом, LG TONE+ Free. 

Розробкою навушників разом з LG займалась Meridian Audio, що гарантує реалістичний звук прямо у вушному каналі, бо для цього використовується технологія HPS компанії Meridian (Headphone Spatial Processing). Навушники отримали внутрішньоканальний дизайн, який буде комфортним, при цьому гарантуючи хорошу шумоізоляцію. 

Обидві моделі мають чотири пресети еквалайзера – натуральний, вражаючий, акцент на бас та акцент на високі частоти. Також є “Ambient Sound Mode”, який дозволяє впускати більше звуку з навколишнього середовища, якщо це необхідно. 

Навушники працюють 6 годин від одного заряду та можуть запропонувати годину прослуховування після короткої п’ятихвилинної зарядки. Враховуючи заряд кейса, навушники можуть запропонувати до 18 годин прослуховування. Нова модель TONE Free буде доступна у чорному та білому кольорах, а з’явиться вона, в першу чергу, в Європі та США. Старт продаж планується на початку липня. З часом навушники повинні з’явитися і на ринках інших країн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут