Компанія OnePlus почала прийом попередніх замовлень на прийдешні недорогі телевізори OnePlus на сайті Amazon India. Як бонус за попереднє замовлення виступає розширена гарантія, яка діє 2 роки.

На сайті Amazon India йдеться про те, що якщо користувач купить телевізор OnePlus до 5 серпня, то він отримає безкоштовну розширену гарантію. Там йдеться і про те, що презентація новинки відбудеться 2 липня цього року. Заявка оформляється за 13 доларів, точна сума буде оголошена 2 липня.

Раніше засновник і генеральний директор OnePlus Піт Лау (Pete Lau) підтвердив, що бренд випустить два нових доступних телевізора на індійському ринку на початку липня. Він також запропонував користувачам вгадати ціну в діапазоні від 145 до 265 доларів.

Читайте також  Консоль Sony PS5 Limited Edition містить 20 кг чистого золота

Екрани нових телевізорів охоплюють 93% колірного простору DCI-P3 і підтримують розширений динамічний діапазон Dolby Vision, як і раніше випущений телевізор OnePlus QLED діагоналлю 55 дюйма дозволом 4K.

OnePlus також створила набір технологій Gamma Engine для поліпшення якості зображення. Він включає можливість програмного підвищенням якості відео, динамічну контрастність, MEMC (Motion Estimation / Motion Compensation) і так далі. Завдяки цьому зображення на екрані виходить чіткіше, яскравіше, а картинка є максимально плавною, навіть якщо в джерелі відео має не дуже високу якість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут