Починаючи з сьогоднішнього дня всім бажаючим для покупки доступні телевізори Xiaomi Mi TV 4S останнього покоління, які доступні в версіях з екранами 50 дюймів і 65 дюймів, тобто в украй великогабаритних. 

Обидві новинки мають роздільну здатність 4K Ultra HD (3840 на 2160 пікселів), причому дисплей здатний забезпечувати частоту 60 Гц. Старша модель, тобто найбільша, має підтримку технології розширення динамічного діапазону HDR 10. Оскільки платформа Android TV є досить заплутаною, компанія Xiaomi встановлює в усі свої фірмові телевізори оболонку PatchWall, яка, на думку китайської корпорації, спрощує інтерфейс і робить його більш зручним для використання на великому великому екрані.

Новенькі приголомшливі телевізори володіють двома динаміками потужністю 10 Вт кожен, а їх апаратною основою виступає сучасний 4-ядерний процесор Amlogic з графічним прискорювачем GPU Mali-450. Доповнена дана зв’язка 2 ГБ оперативної і 8 ГБ флеш-пам’яті, що дозволяє Xiaomi Mi TV 4S HDR без зусиль запускати фільми в онлайн-режимі в 4K Ultra HD при частоті 60 кадрів в секунду і навіть вище.

Ніяких допоміжних пристроїв при цьому не потрібно. Новинки володіють трьома портами HDMI, трьома роз’ємами USB, а разом з тим, крім того, модулем Wi-Fi 802.11ac (2,4 ГГц + 5 ГГц), а також роз’ємом Ethernet для проводового підключення до глобальної мережі. Для підключення колонок чи інших музичних пристроїв передбачені оптичний вихід і 3,5 мм аналоговий роз’єм.

Офіційна рекомендована ціна телевізора Xiaomi Mi TV 4S з 55-дюймовим екраном становить 12 000 гривень, за скільки його вже можна купити в торгових точках. Що стосується просунутої 65-дюймової моделі, то вона коштує майже в два рази більше, а якщо бути точним, то аж 20 000 гривень. Втім, при такій вартості у даного ТВ все одно немає ніяких конкурентів, тому що рішення від відомих брендів коштують набагато більше, якщо говорити про схожому рівні технічного оснащення. Одна з особливостей новинок – вкрай маленькі рамки з усіх чотирьох сторін.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут