У момент запуску смарт-годинник Samsung Galaxy Watch Active 2 не вмів ні вимірювати кров’яний тиск, ні знімати електрокардіограму. Функція зняття ЕКГ з’явилася в ґаджеті в кінці травня, а сьогодні Samsung додав і можливість вимірювання кров’яного тиску. На жаль, доступ до функції поки отримали лише жителі Південної Кореї.

Для вимірювання кров’яного тиску користувачеві необхідно встановити додаток Health Monitor на годинник і смартфон. Всі вимірювання синхронізуються в додатку і користувач зможе відправити їх лікарям або консультантам по здоров’ю для консультації.

Перший раз при вимірюванні тиску користувачеві необхідно буде відкалібрувати датчик – виміряти тиск традиційним способом за допомогою тонометра і ввести дані в додатку. Згодом тиск буде вимірюватися за допомогою аналізу показань датчика пульсу.

Відзначимо, що надання подібних функцій обмежується організаціями охорони здоров’я різних країн. І якщо в Південній Кореї виробникові вдалося домогтися дозволу на запуск функцій, то їх поява для користувачів з інших країн не гарантується.

Нагадаємо, що смарт-годинник Samsung Galaxy Watch Active 2 доступний в двох розмірах – 40 і 44 міліметри. Вони оснащуються AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 360×360 пікселів і розміром 1,2 або 1,4 дюйма. Ґаджет захищений від зовнішніх впливів за стандартами IP68 і MIL-STD 810G.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут