Вчора Xiaomi представила нове покоління популярного фітнес-трекера – Mi Band 5. Під час його анонсу компанія особливо акцентувала увагу, що новинка стала зручніша і фукціональніша. У Китаї продажі стартують з 18 червня і Xiaomi Mi Band 5 пропонується в двох версіях: з NFC і без нього.

Природно, що для нас куди цікавіше буде дізнатися, чи запропонує глобальна версія чіп для безконтактних платежів.

Xiaomi вирішила не тримати інтригу і не затягувати з анонсом фітнес-браслета за межами Піднебесної. На своїй офіційній сторінці в Twitter вона сповістила, що має намір почати продажі глобальної версії носиться гаджета в наступному місяці. За межами Китаю він буде відомий як Mi Smart Band 5. Саме під час глобального релізу пристрою виробник і внесе ясність з наявністю NFC. З чуток, глобальна версія повинна все ж отримати цей чіп і заодно підтримку Google Pay, а також варто чекати голосового помічника Alexa.

Що нового

Нагадаємо, що в Xiaomi Mi Band 5 розмір AMOLED-дисплея збільшили з 0,95 до 1,1 дюйма, роздільна здатність склала 294х128 пікселів і яскравість 450 ніт. Для зарядки тепер використовується магнітний коннектор і число підтримуваних спортивних режимів зросла до 11. Компанія оновила датчик для моніторингу сну і зчитування серцевого ритму, з’явився режим для контролю за жіночим здоров’ям і можна проводити моніторинг рівня стресу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут