Фітнес-браслети з функцією оцінки насичення крові киснем виявилися як ніколи затребувані зараз, під час пандемії коронавірусу: в результаті згубного впливу вірусу на капіляри легень розвивається фіброз легеневої тканини і знижується сатурація крові киснем.

Діагностика ускладнюється атиповим перебігом: легені людини можуть бути частково незадіяні, при цьому він буде відчувати себе добре. Якраз в такій ситуації дуже допомагає пульсоксиметр фітнес-браслета – при стабільному зниженні насичення крові киснем менше 90% впору записуватися на прийом до лікаря. Чутки приписували простий і дешевий засіб діагностики і Mi Band 5, але, як виявилося сьогодні, пульсоксиметри в цій моделі немає.

Можна сказати, повторюється ситуація з кольоровим екраном і Mi Band 3. Чутки навперебій приписували цій версії фітнес-браслета Xiaomi кольоровий дисплей, але цього не сталося – такий з’явився тільки в Mi Band 4. Виходить, пульсоксиметр якщо і з’явиться в Mi Band, то вже в шостій версії, яку чекати ще цілий рік.

Після анонса пристрою представники компанії також повідомили, що Mi Band 5 сумісний з фірмовими додатками Mi Fit і Mi Wear, правда, для спільної роботи з браслетом його доведеться оновити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут