Logitech випустила колекцію бездротових мишок з дизайнерськими принтами

Компанія Logitech представила лінійку бездротових мишок M325C з барвистими дизайнерськими принтами.

«Доступна вже сьогодні Logitech Design Collection пропонує барвисті дизайнерські рішення, які відповідають персональній конфігурації вашого робочого столу і допомагають висловити вашу індивідуальність. Ця миша зручна у використанні, де б ви не працювали,  її портативність дозволяє носити її з собою. Вона дає вам повну свободу творчості », – вказується в повідомленні Logitech.

Logitech випустила колекцію бездротових мишок з дизайнерськими принтами Logitech випустила колекцію бездротових мишок з дизайнерськими принтами

Миші з лінійки Design Collection представлені в чотирьох колірних рішеннях – Spring Meadow, Cosmic Play, Teal Maze і Blue Blush.

Компанія підкреслює: «Ці миші компактні, надчутливі і повністю бездротові. Насолоджуйтесь точною прокруткою, плавним і точним управлінням курсором, а також м’якими гумовими бічними вставками для додаткового комфорту. Працюйте, створюйте, переглядайте до 12 місяців на одній батареї. І будьте завжди готові до наступного проєкту, демонструючи високий стиль ».

Всі моделі Logitech Design Collection доступні вже зараз за ціною $ 29,99.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут