Підтверджено ще близько 140 000 випадків порушення системи безпеки аккаунта.

Ще в квітні виявилося серйозне порушення безпеки Nintendo Switch, і хакерами було зламано більше 160 000 облікових записів. Більшість випадків, якщо не все, несанкціонованих входів в систему відбувалися через систему Nintendo Network ID (користувач також може увійти в обліковий запис Nintendo через Twitter, Facebook і Google). Nintendo стверджувала, що їх власні бази даних і сервери не були скомпрометовані, тобто хакери увійшли в систему, використовуючи паролі та інформацію, отриману з інших джерел. Після оголошення про злом Nintendo тимчасово відключила вхід NNID і запропонувала користувачам Switch налаштувати двоетапну перевірку.

Що ж, на жаль, ця історія ще не закінчена. З моменту первинного повідомлення про проблему злому, Nintendo виявила, що були відкриті додаткові 140 000 облікових записів. Nintendo тепер остаточно відключила входи NNID. 

Це досить жорсткий крок, так як обліковий запис Nintendo необхідний для доступу до онлайн-сервісів або покупки цифрових ігор.

Посилання для користувачів Nintendo Switch, де є інформація про налаштування двоетапної аутентифікації для облікового запису Nintendo.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут