Багато виробників почали повертатися в минуле і випускати ґаджети, які були популярні в той час. Sega пішла ще далі. В цьому році вона святкує ювілей – 60 років. І на честь цієї події вирішила випустити портативну ігрову консоль Game Gear. Але справа в тому, що 30 років тому, коли вона з’явилася на прилавках, вона не принесла успіху виробнику. Більш того, вона стала провальною, адже конкуренцію GameBoy від Nintendo вона не змогла скласти.


І ось, через 20 років на ринок виходить модернізована ігрова міні-консоль Game Gear Micro. Цей девайс не має слота під змінні картриджі: запускати можна лише те, що виробник «вшив» в консоль. Усього доступно 4 гри і одна з них, як неважко здогадатися – «Сонік», символ виробника. Очікується, що на ринку з’являться приставки в двох кольорах: синьому і чорному.


Якщо порівняти ігрові приставки, розділені тридцятьма роками, то різниці практично немає, лише розміри, в розмірах корпусу є незначні зміни. А так, для керування в грі служить все ті ж декілька кнопок. Якщо вірити прогнозам, то далі Японії ця приставка навряд чи вийде, адже її основне призначення – фанати і колекціонери.

Тим же, хто все-таки прийняв для себе рішення трохи пограти в колись улюблені ігри, доведеться розщедритися на 4980 йен, що в перекладі на гривні становить 1 225 гривень. Очікується, що в продажу Game Gear Micro з’явиться вже 6 жовтня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут