MSI оголошує про випуск універсального високопродуктивного ноутбука Creator 15 для професійних художників, аніматорів, дизайнерів і всіх тих людей, хто працює з візуальними компонентами.

Компанія MSI позиціонує новинку, як ноутбук, який розроблений для багатозадачної роботи і обробки даних на професійному рівні, зокрема, для графічного дизайну, редагування відео або 3D-рендерингу.

Компанія MSI оголосила про випуск нового ноутбука MSI Creator 15 для професійних художників

Creator 15 має цілісний алюмінієвий корпус металево-сірого кольору. Загальний дизайн пристрою лаконічний, без будь-яких яскравих, або агресивних елементів. Більше підходить для зосередженої роботи протягом довгого часу, ніж для динамічних ігор.

Технічна складова така. Новітній процесор 9-го покоління Intel Core i7, який, за словами розробників, забезпечує 10% приріст продуктивності в порівнянні зі своїм попередником. Відеокарта серії NVIDIA RTX Super. Ексклюзивна система охолодження Cooler Boost 5, що включає в себе 2 вентилятора і 6 теплових трубок. Дисплей 15.6 “Full HD (1920×1080).

Компанія MSI оголосила про випуск нового ноутбука MSI Creator 15 для професійних художників

Час автономної роботи близько 7 годин. Досить маленька вага в 1.86кг, і відносно тонкий корпус в 21.7мм. Підтримка стандарту High-Resolution Audio.

Ціна на новий ноутбук не була озвучена.

Посилання на офіційний прес-реліз тут.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут