Китайський виробничий гігант Xiaomi представив вертикальний кондиціонер баштового типу Xiaomi 3HP, який пропонується за ціною 840 доларів.

Він забезпечує швидке охолодження приміщень площею до 20 квадратних метрів, тому виробник рекомендує використовувати його в кабінетах, спальнях і інших частинах будинку.

Це пристрій використовує технологію ламинарного м’якого вітру. Конструкція його лопатей дозволяє усунути виникнення сильного потоку повітря і протягів, крім того, він охолодження приміщення до однакової температури по всій площі.

У вертикальному кондиціонері Xiaomi 3HP використовується інверторний компресор постійного струму з внутрішнім і зовнішнім вентиляторами. Він також використовує електронні розширювальні клапани для управління дроселем, що робить систему ефективної та енергозберігаючої. Він може точно контролювати температуру під час швидкого охолодження і нагрівання.

Новий кондиціонер від Xiaomi відповідає останнім новим стандартам енергоефективності. Коефіцієнт енергоефективності або APF (річний коефіцієнт корисної дії) становить 5,13. Поточний китайський стандарт енергоефективності для пристроїв першого класу дорівнює 4,5.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут