Майбутні AirPods отримають унікальну функцію

Apple збирається вбудувати датчик рівня світла в одну з наступних моделей бездротових навушників AirPods. Про це йдеться в останньому звіті DigiTimes.

Датчики освітленості повинні стати складовою системи моніторингу здоров’я користувача. Передбачається, що навушники з такою просунутою функціональністю з’являться в найближчі два роки.

Мета використання датчиків світла в бездротових навушниках не розкривається. Нова біометрична система наступного покоління AirPods повинна забезпечити контроль за пульсом, кількістю кроків, а також відстежувати рухи голови користувача.

Одним з можливих застосувань нових сенсорів може стати використання в якості оксиметру. Подібні пристрої використовуються в лікарнях: вони заміряють об’єм кисню в крові людини на основі кількості світла, що проходить через кровоносні судини. Зазвичай ці датчики надягають на палець пацієнта, але є і рішення для кріплення на вухо, крім кисню вони можуть відслідковувати і пульс.

Невідомо, як Apple планує впроваджувати подібні технології в AirPods без істотних змін їх дизайну. Цілком можливо, що такі рішення з’являться в інших пристроях, орієнтованих на спортсменів, наприклад Powerbeats Pro.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут