Зарубіжний експерт Кеті Шрок дала рекомендації студентам по вибору ноутбуків. Зокрема, важливо враховувати при покупці тактову частоту процесора.

Як зазначив фахівець, незалежно від того, чи будуть використовуватися спеціалізовані програми, перш за все важливі технічні характеристики, однією з яких і є швидкість процесора. Вимірюється вона в ГГц, чим вище, тим швидше працює ноутбук. Двоядерні, чотириядерні є хорошою ідеєю для багатозадачності або інтенсивних графічних програм. Оперативна пам’ять при цьому допомагає визначити, скільки завдань пристрій здатний обробляти одночасно – чим вище, тим більше можливостей і вкладок браузера можна тримати відкритими. Звичайним користувачам, переглядають веб-сторінки, цілком вистачить 8 Гб оперативної пам’яті. Для ігор і використання декількох великих програм, таких для як редагування відео, рекомендується 16 ГБ.

Як і в інших специфікаціях, кращий розмір екрану і роздільна здатність залежать від того, як планується використовувати ноутбук. Кеті Шрок вважає ідеальним рішенням 13 і 15-дюймові варіації, враховуючи і легкість перенесення і зручність для роботи. Хороша якість зображення для використання протягом всього дня забезпечать екрани високої чіткості 1080p і вище, додала експерт.

«Найкраще вибирати ноутбуки з твердотілим накопичувачем (SSD) замість жорсткого диска (HDD). Перші коштують дорожче, але можуть змусити переносний комп’ютер працювати швидше », – підсумувала Кеті Шрок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут