Компанія Microsoft незабаром випустить велике піврічне оновлення своєї операційної системи – Windows 10 May 2020 Update (версія 2004). У цій версії в Windows знову з’явиться одна дуже корисна і зручна функція, яка багатьом подобалася в Windows 7.

Мова йде про Bluetooth A2DP Sink – можливості пристрою виступати в якості приймача. Ця функція була присутня в старій добрій Windows 7. У Windows 10 сам по собі розширений режим передачі аудіо Bluetooth A2DP підтримується, але не у вигляді Bluetooth A2DP Sink.

Bluetooth A2DP Sink дозволяє отримувати аудіопотоки з інших пристроїв Bluetooth. Наприклад, передавати музику з підключеного через Bluetooth смартфона на динаміки ПК.

Функція синхронізації була відключена в Windows 8 і відтоді Microsoft її не активована. Однак з Windows 10 May 2020 Update вона знову почне радувати користувачів.

За даними джерела, Microsoft підтвердила, що комп’ютер з Windows 10 версії 2004 можна налаштувати так, щоб він працював як динамік Bluetooth і на нього можна передавати і програвати музику з телефону. Прослуховувати музику зі смартфона на ПК можна як через динаміки, так і навушники.

Для простих користувачів ПК поширення Windows 10 May 2020 Update почнеться з 26 по 28 травня. Раніше повідомлялося, що Microsoft довелося відкласти випуск Windows 10 May 2020 через виявлену в останній момент уразливість «нульового дня».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут