Повнорозмірні AirPods збиратимуть не в Китаї

Ми вже звикли, що більшість мобільних пристроїв збираються в Китаї. Не є винятком і техніка Apple. Китай також є тим місцем, де нову техніку збирають вперше. Можливо, Apple бажає позбавитися від цього кліше і вже готується інновація.

Цьому сприяє підкорення компанією нових пристроїв. Підтвердженням тому може бути нарощування виробництва техніки в Індії. Ще одним кроком на цьому шляху може стати випуск навушників AirPods Studio не в Китаї, а відразу ж у В’єтнамі.

Повнорозмірні AirPods збиратимуть не в Китаї

Якщо вірити джерелу, то воно стверджує, що саме AirPods Studio стануть першим продуктом Apple, який відразу ж почнуть збирати в іншій країні, але не в Китаї.

Швидше за все, це буде В’єтнам, де вже звикли збирати продукцію, яка пройшла перевірку в Китаї. Повідомляється, що випуском AirPods Studio будуть займатися поки дві компанії – GoerTek і Luxshare. Але навряд чи тільки цим обмежаться представники Купертіно.

Так, очікувати того, що AirPods Studio стануть такими ж популярними, як і AirPods або AirPods Pro не варто. Але ось розраховувати на великі обсяги продажів, швидше за все можна. Очікується, що AirPods Studio можуть вийти в найближчий час. Їх вартість, становитиме орієнтовно 350 доларів ( 9 319 гривень за поточним курсом).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут