Користувачі операційної системи Windows 10 поскаржилися на її нестабільну роботу після установки чергового апдейта. За їх словами, оновлення призводить до нових проблем, створюючи незручності для власників комп’ютерів.

12 травня компанія з США випустила пакет драйверів для Windows 10, який є стандартним набором, який програмісти готують до вівторках. Як виявилося, при створенні апдейта, яке підвищує безпеку в таких продуктах, як Microsoft Office, Microsoft Xbox, Microsoft Edge і Internet Explorer, розробники допустили помилки, що призводять до некоректної роботи операційної системи. В першу чергу мова йде про зникнення звуку.

Оновлення KB4556799 видаляє всі аудіоконфігурації, в тому числі і драйвера Realtek. Інші ж скаржаться, що системні папки не будуть зачіпатися, але аудіо все одно не відтворюється. Є й інша, не менш велика проблема. Вона пов’язана з видаленням тимчасового профілю користувача. Коли вона проявляється, користувач втрачає доступ з до своїх файлів. Багатьом здається, що ті віддалені, але насправді, їх просто не видно через зміну профілю. При цьому всі налаштування повертаються до первинних. Щоб знову їх використовувати, потрібно повернутися до колишньої конфігурації.

На даний момент програмісти не виправили помилку, а тому що ті хто оновив ОС до останньої версії продовжують відчувати проблеми. Деякі змогли позбутися від порушень в роботі, багаторазово, до десяти разів поспіль, перезагрузив комп’ютер. При цьому самим надійним способом усунути неполадки є повне видалення нових файлів і повернення до попередньої версії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут